Zbog najavljenih velikih vrućina, od sutra četvrtak 25. lipnja i petak 26. lipnja naši djelatnici na terenu započinju s radom već u 6:00 sati ujutro.
Molimo korisnike da svoje spremnike za otpad izvezu ranije kako bi Vašu kantu ispraznili na vrijeme.
Radno vrijeme uprave i administracije ostaje nepromijenjeno (07.00-15.00h)
Hvala na razumijevanju!